Fotoğraf ve Video Çekimleri

Fotoğraf ve video çekimi hizmetleri için  geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayım.

 

  1. Portre  Çekimi : Bireylerin veya grupların portrelerini çekme hizmetidir. Bu hizmet, profesyonel portreler, aile , çocuk ,doğum günü, evlilik teklifi, , mezuniyet gibi olaylarda  fotoğraf ve video çekimi hizmetleri vermekteyim.  

  2. Kurumsal Çekimler: 

  3. Ürün Çekimi : İşletetmenizin  ya da kendi ürünlerinizi tanıtmak için kullanacağınız  profesyonel fotoğrafların ve videoların  çekilmesi hizmetidir. Ürünlerin satışını artırmak amacıyla çekici, yüksek çözünürlüklü ve yaratıcı görüntüler oluşturulur

  4. Etkinlik Çekimi : Konserler, festivaller, spor etkinlikleri, fuarlar veya kurumsal toplantı seminerler  gibi canlı etkinliklerin fotoğraflarının ve videolarının  çekilmesi hizmetidir. Bu tür çekimler, etkinlikleri belgelemek veya tanıtım amaçlı kullanmak için kullanılır.

  5. Yemek Fotoğrafçılığı: Restoranlar, gıda blog yazarları veya yemek dergileri için yiyecek ve içeceklerin çekici fotoğraflarını çekme hizmetidir. Yemeklerin görsel olarak cazip hale getirilmesi ve tanıtımının yapılması amaçlanır.

  6. Haber amaçlı fotoğraf ve video çekim   hizmetleri : Gazete, dergi ve haber ajansı gibi kurumlara gerektiğinde haber amaçlı fotoğraf ve video çekim hizmeti sunulur.